Şıngıl (Shingle) Çatı Kaplaması

Firmamız Bakgör Oluk ve Çatı Sistemleri, sizlere daima en iyisini sunmak için tecrübeli elemanlarıyla hizmetinizdedir. Asfalt kiremit “shingle”, ülkemizde geleneksel çatı kaplama malzemesi olarak sert ve kırılgan kaplamalar nedeni ile karşılaştığınız sorunların hiçbirini yaşatmaz. Hafifliği ile binanızın taşıdığı yük azalır, deprem güvenliğini arttırır. Ayrıca, kırılmama özelliği ile bina ömrü boyunca çatınızı ve evinizi korur.

İşte size Şıngıl (Shingle) ’ın neden dünyanın en çok tercih edilen çatı kaplama malzemesi olduğunu gösteren onlarca nedenden sadece birkaçı:

Çarpıcı Görüntü Kalıcı Güzellik

Shingle çatı kaplamaları çatı kaplama işinde sanatsal bir devrime yol açmıştır. 3 boyutlu derinlik etkisi, farklı renklerle, kesim formlarıyla ve ton farklılıkları ile yaratılan görsel zenginlik çatıların mimariye kattığı değeri arttırmıştır.

Geniş Model ve Renk Seçeneği

Geniş model ve renk seçeneği tam da sizin hayalinizdeki çatıları ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Sınırlı renk seçeneklerine mahkum olmaz, hayalinizdeki çatıyı dilediğiniz renkte ve modelde özgürce oluşturabilirsiniz.

Bize Yazın